KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15502003
nr 1550 2003
Susan Gillhög
(f. 1950), Sverige
Oljemålning, "I väntan på frukost". Signerad, daterad -90. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 74x68 cm
Susan Gillhög, svensk målare, grafiker och scenograf, född 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:43:17
3/7 18:36:38
Susan Gillhög
Läs mer om Susan Gillhög